Ми пропонуємо:

  • Подорожі Україною та світом,
  • Пізнавальні одноденні та багатоденні екскурсії,
  • Пасажирські перевезення,
  • Відпочинок

Наші телефони:

  • (04734)20779,
  • (067)4740435,
  • (095)0666532,
  • (063)4963390

Відпочинок у Хмільнику

     

Курорт Хмільник є адміністративним центром Хмільницького району Вінниччини та розташований на північному сході Поділля, біля річки Буг. Місцевість курорту відрізняється лісостеповим ландшафтом з помірно-теплим кліматом.

Хмільник сьогодні це загальновідома бальнеологічна рекреація, багата радоновими сполуками та цілющими мінеральними водами.

Джерела Хмільника рекомендуються при захворюваннях крові, опорно-рухового апарату, неврологічних захворюваннях та жіночих хворобах. Місто славиться величезним обсягом відпочивальників та пацієнтів - понад 50 тис. громадян щороку. Досліджений бальнеологічний арсенал місцевості дозволяє щорічно приймати для лікування та оздоровлення біля 100 тисяч бажаючих. Головний цілющий фактор санаторіїв Хмільника (до речі, як і у всесвітньо відомому європейському курорті місті Баден-Баден) це наявні тут мінеральні радонові води, які видобуваються з глибин гранітних прошарків українського кристалічного щита.

Крім того що це прісна і дуже смачна вода, вона також містить цілий комплекс мікроелементів, які мають яскраво виражені лікувальні властивості. Терапія за допомогою радоновмісних вод має безліч показань для лікування та загальної профілактики організму людини. Основні лікувальні фактори - унікальна мінеральна радонова вода і лікувальна торф'яна грязь.

 

Гостинний дім у Хмільнику.

Місцерозташування – 100 м. до санаторію «Хмільник» в лісовій зоні.

Проживання: 2-х, 3-х місні комфортні  номери зі зручностями,  постільна білизна.
       
Вартість путівки з однієї особи на 12 днів складає:
              
Стандарт 2-місний - (однокімнатний, 2-місний номер, загальна площа: 18-20 м.кв.) - 2 односпальні ліжка, супутникове ТБ, санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу)                

2-місний економ - (однокімнатний, 2-місний номер, загальна площа - 20 м.кв.) - 2 односпальні ліжка, супутникове ТБ, холодильник на поверсі, загальний санвузол на 2 номери (душова кабіна, унітаз, умивальник, кількість рушників – 2 на особу)                                                                                  

В вартість входить:

Дата: 31.05.2018