Ми пропонуємо:

  • Подорожі Україною та світом,
  • Пізнавальні одноденні та багатоденні екскурсії,
  • Пасажирські перевезення,
  • Відпочинок

Наші телефони:

  • (04734)20779,
  • (067)4740435,
  • (095)0666532,
  • (063)4963390

Про нас

 

Шановні, друзі!

 

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!!!

Мільйони людей у всьому світі подорожують, щоб побачити інші країни і континенти, сучасні міста і руїни стародавніх міст, вони подорожують, щоб насолодитися живописними місцями, або просто для зміни обставин. Завжди цікаво відкрити щось нове, побачити інший спосіб життя, зустріти різних людей, спробувати різну їжу, послухати різні музичні ритми і зробити багато фотографій.

Ми даруємо Вам унікальну можливість подорожувати і  відкривати світ для себе.

Наша туристична фірма на ринку послуг вже понад 10 років, але за роки своєї діяльності має довіру і прихильність подорожуючих. Ми маємо багато ідей, готових цікавих програм, різноманітних маршрутів мандрівок, які цікаві і приємні будь-якої пори року. Наша команда працює для Вас. Ми цінуємо і поважаємо кожного клієнта  і несемо відповідальність за Ваш відпочинок. Якість послуг бездоганна, стовідсоткова і  гарантована.

Основні напрямки діяльності фірми: подорожі за кордон, відпочинок на морі, екскурсії Україною, тобто  організація відпочинку на замовлення: екскурсії, ділові поїздки, групові та індивідуальні тури; організація регулярних автобусних екскурсійних турів; відпочинок за кордоном; надання транспортних послуг, надання послуг по бронюванню готелів, організація презентацій, семінарів, конференцій, а також бізнес – зустрічей.

Наша команда працює для Вас! Ми із задоволенням відповімо на  телефонні дзвінки  і завжди раді зустрічі із Вами!

При формуванні цін на тури ми робимо все, щоб ваші можливості співпали з вашими бажаннями. Ми маємо власний транспорт, що дає можливість здешевити тури.

Бажаємо комфортного відпочинку, приємних вражень і задоволення від подорожей!

Пізнаваймо світ разом! 
 

З любов'ю і повагою,
 «Аміготур плюс»

Дата: 12.06.2016